INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjedi në Ballsh. Burri vret gruan dhe kunatën

Tragjedi në Ballsh. Burri vret gruan dhe kunatën

Publikuar më: 19:19 02-01-2019

Një krim i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mëkurës në Ballsh. Një 34-vjeçare mësohet se ka qëlluar për vdekje duke vrarë gruan e tij 31-vjeçare dhe kunatën e tij, motrën e bashkëshortes, 18-vjeçare. Nga të dhënat paraprake, mësohet se krimi ka ndodhur  pas një debati në familje, ndërsa dyshohet e autori ka qenë në gjendje të dehur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:45 minuta, ndërsa autori është arrestuar menjëherë. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

Article Logic
Execution time: 0.0032889842987061