INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Teatri Kombëtar

Teatri Kombëtar

Publikuar më: 14:20 29-05-2017

Çdo gjë e bukur e ka një fund, por emocionet janë ato që mbesin përgjithmonë. Nëse nuk keni pasur mundësi ta ndiqni përgjatë fundjavave të kaluara, drama "Lukrecia Borxhia" vjen në datat 31 maj, 1, 2, 3 dhe 4 qershor me pesë shfaqjet e saj të fundit. Sezoni i gjatë pranë Teatrit Kombëtar ka sjellë shumë vepra, por si kjo më besoni nuk keni parë ndonjëherë. Ajo çfarë të duhet për ta shijuar, është vetëm një biletë fare modeste!

Ora: 19:00

Data: 31 Maj / 1 / 2 / 3 / 4 Qershor 

Telefon: 04 222 3022

Vendodhja: Teatri Kombëtar

www.facebook.com/officialTeatriKombetar 

 

Article Logic
Execution time: 0.0028600692749023