INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Teatri Kombëtar

Teatri Kombëtar

Publikuar më: 16:29 12-06-2017

Sikundër ishte padyshim një nga shfaqjet më të suksesshme të këtij sezoni, Teatri Kombetar rikthen këtë javë për të gjithë ata që nuk e panë, dramën "Equus". Një nga veprat më interesante të Peter Shaffer, e cila arriti të rrëmbente vëmendjen dhe duartrokitjet e publikut falë interpretimit të aktorëve Timo Flloko, Igli Zarka, Ema Andrea, Arben Derhemi, Luli Bitri, Ermir Jonka e shumë të tjerë. Lojë fantastike mes një psikiatri dhe një pacienti 17-vjeçar, e cila godet fortë moralin e rremë të shoqërisë!

Ora: 20:00

Data: 14 / 15 / 16 /17 / 18 Qershor  

Telefon: 04 222 3022

Vendodhja: Teatri Kombëtar

www.facebook.com/officialTeatriKombetar

  

 

Më shumë në këtë kategori: « Martin Garrix @Shkup
Crossfit Në Park »
Article Logic
Execution time: 0.0082049369812012