INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Të marr për flokësh e të nxjerr jashtë …” Pasi ofenduan dhe tallën Adën, “masakrohen” në rrjet Mikela dhe Edi! U ndodh e PAPRITURA!

“Të marr për flokësh e të nxjerr jashtë …” Pasi ofenduan dhe tallën Adën, “masakrohen” në rrjet Mikela dhe Edi! U ndodh e PAPRITURA!

Publikuar më: 12:33 22-09-2021

Ada dhe Mikela gjatë puntatës së djeshme i janë kundërvënë keq njëra-tjetës. Situata mes vajzave gati sa nuk kaloi në dhunë fizike.

Mikela e ka ofenduar duke e konsideruar debile. Ada i drejtohet stafit që ta nxjerrin jasht ose ndryshe ajo do ta nxjerrë vetë jashtë studios.

Milkela vijon të provokojë duke i thënë hajde provoje një herë. Është dashur të ndërhyjë Bruno që vajzat të qetësoheshin.

Në rrjet ka ndodhur e papritura! Ada pas kësaj zenke fitoi shumë simpatizantë për gjakftohtësinë dhe si i përballon situatat ndryshe nga çdo bënin shumë nëse i ofendojnë siç bëri Mikeli dhe Edi.

Edi dhe Mikela tashmë janë kryqëzuar nga rrjeti për veprimin e ulët që bënë dhe të dy kanë mbyllur rrjetin social Instagram. Epo sa të qetësohet ngjarja më mirë kështu! 

Article Logic
Execution time: 0.0070819854736328