INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë e kemi 'tmerr' foton e pasaportës, por Lori Hoxha guxoi duke e nxjerrë 'sheshit! Nuk do t’a besoni se mund të dukej kështu [FOTO]

Të gjithë e kemi 'tmerr' foton e pasaportës, por Lori Hoxha guxoi duke e nxjerrë 'sheshit! Nuk do t’a besoni se mund të dukej kështu [FOTO]

Publikuar më: 12:57 07-09-2018

Të gjtihë e kalojmë atë ‘sikletin’ e fotos së pasaportës, sepse dihet universalisht që është fotoja ku çdo njeri duket jo dhe aq bukur. 

Por, mesa duket ka disa njerëz të privilegjuar të cilët nuk kalojnë traumën e të parit veten në formën më të mire në një foto e përmasa 3,5 cm me 4,5 cm.

Dhe Lori Hoxha na ka treguar se në fakt ka dhe njerëz që mund të duken shumë mire në foton e pasaportës.

Ndaj dhe blogerja nuk e ka problem që të publikojë foton e pasaportës edhe pse me një modifikim të vogël.

Lori na tregon se është koha për një pasaportë të re, ndërsa në foto shfaqet mjaft simpatike nën efektet e Snapchat-it.

lori_hoxha.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036990642547607