INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TAYNA del LIVE në INSTAGRAM, ylli i futbollit e mbush me zemra, ja si e thërret ajo me përkëdheli!

TAYNA del LIVE në INSTAGRAM, ylli i futbollit e mbush me zemra, ja si e thërret ajo me përkëdheli!

Publikuar më: 13:40 18-03-2021

Sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Junior vazhdon ngacmimet në distancë me këngëtaren shqiptare Tayna. Futbollisti brazilian prej kohësh është fiksuar që ai ka me bukuroshen. Disa kohë më parë bëri bujë ftesa e lojtarit për një koncert në Brazil apo edhe se shpërndau në instagramin e tij këngën “Sicko” të këngëtares shqiptare, Tayna, të cilës i ka bërë tag në postim.

Këngëtarja paralajmëroi një video live në prag të publikimit të këngës së saj më të re dhe normalisht Vinicius nuk kishte si të mungonte. 20-vjeçari i bëri dhe një koment me një zemër e një emoji, i cili nuk mund t’iu shpëtonte fansave.

Edhe Tayna e vuri re postimin, ndërsa ia ktheu “Hi Vini, jo qaq zemra se sa më shumë kalori”.

 

@amarramadani666

 

♬ original sound - ?
Article Logic
Execution time: 0.0033481121063232