INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tashmë u fshi! Sherri Enca dhe Noizy, 'ndërhyn' Unikkatil! Ja postimi që bëri reperi i famshëm [FOTO]

Tashmë u fshi! Sherri Enca dhe Noizy, 'ndërhyn' Unikkatil! Ja postimi që bëri reperi i famshëm [FOTO]

Publikuar më: 14:45 18-10-2018

Të premten që kaloi Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin e tyre më të ri “Kujt po i han”. Në pak ditë pas publikimit kënga po ecën shumë mirë dhe kjo duket nga shpërndarjet që ka marrë në rrjetet sociale si dhe nga shikueshmëria në Youtube, me mbi 1.8 milion klikime.

Ky projekt tashmë ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe ka marrë suport nga shumë artistë të tjerë dhe një ndër ta që i ka mbështetur është edhe Unikkatil. Ai është një ndër reperët më të komentuar në vendin tonë dhe shkak për këtë është bërë stili i tij i veçantë në të kënduar si dhe konfliktet që ka me reperin më të njohur shqiptar Noizyn. Ky i fundit ka publikuar një foto të projektit "Kujt po i han" në insta story dhe ka etiketuar Encën e Don Phenom. Këtë suport Enca e ka mirëpritur dhe e ka ri-publikuar. Si duket tashmë shumë nga rivalët e Zinizin u bënë bashkë në mbështetje të Don Phenom dhe Encës./intv.al/

74f2d4f2-3ac5-4104-8ae0-3a4d5cea7fd6.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036859512329102