INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tani zyrtare. Ky është smartphone top gama i Honor

Tani zyrtare. Ky është smartphone top gama i Honor

Publikuar më: 11:40 28-12-2018

Ja smartphoni top gama i honor
Markë binjake e Huawei, e cila në Evropë është e njohur për pajisjet e saj të shkëlqyera, kohët e fundit ka prezantuar në Kinë View 20 të ri (V20 në Kinë). Ka karakteristika të larta: me Kirin 980, 6GB RAM dhe 128 GB memorie për versionin bazë. Ne gjithashtu gjejmë bateri 4000mAh, Android 9.0 Pie dhe një ekran IPS me madhësi 6.4 inç me një vrimë në pjesën e sipërme të majtë për kamerën e përparme 25MPx me AI.
Kamera kryesore është një Sony 48mpx, e shoqëruar nga një sensor për njohjen e thellësisë.
Çmimet janë shumë të ulëta, duke llogaritur kursin e këmbimit të yen / euros. Fillon për rreth 380 euro për versionin bazë të 6 / 128GB memorje, deri në 510 euro për versionin 8 / 256gb.
Për çmimet zyrtare evropiane, të cilat mund të jenë pak më të larta, do të jetë e nevojshme të presim deri në 22 janar, ditën e prezantimit zyrtar evropian.

©insmart.al

Instagram Banner
Article Logic
Execution time: 0.0035600662231445