INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Suzuki na prezanton me modelin e saj të fundit S209

Suzuki na prezanton me modelin e saj të fundit S209

Publikuar më: 18:04 29-12-2018
Gjatë viteve, Subaru ka trajtuar fansat me versione të veçanta të WRX STI të saj që kanë më shumë energji dhe më pak peshë. Më i fundit është S209, i cili debuton muajin tjetër në Show-in Auto Show në Detroit në 2019 dhe është planifikuar për shitje lokale. Ne presim që ajo të ketë edhe më shumë energji sesa lloji i tipit RA-310 i lançuar këtë vit.
Instagram Banner
Suzuki ndaloi shitjet ne 2012 per ketë model edhe pse ka një SUV mbresëlënës kompakte në formën e Jimny, i cili mburret me ndërtimin e trupit në kornizë dhe me katër rrota. Përfundimisht, ajo gjithashtu mund të mburret me stilin e disanjit të saj.
Article Logic
Execution time: 0.0037510395050049