INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Supriza që të gjithë po prisnim me padurim nga PlayStation

Supriza që të gjithë po prisnim me padurim nga PlayStation

Publikuar më: 17:32 29-12-2018
Mund të jetë e vështirë të besohet, por 2018 është pothuajse drejt fundit. Kjo do të thotë se nuk do të duhet shumë kohë para se të vi Janari, duke sjellë anëtarët e PlayStation Plus një seri të re të lojrave falas PS4, PS3 dhe PS Vita për të shtuar në koleksionin e tyre. Sony ka njoftuar formacionin e lojrave të janarit, prandaj le të shohim se çfarë do të mund të shkarkoni nga PSN në mes të 1 janarit dhe 5 shkurtit. Pronarët e PS4 mund të marrin pingpik, një lojë ekstreme sportive nga Ubisoft që ju lejon të skive, snowboard dhe rrëshqitje në një kostum për të shkuar nga majat me dëborë . Loja tjetër PS4 për Janar është Portal Knights, e cila merr komponentën e ndërtimit të Minecraft dhe ndërton rreth tij një RPG që inkurajon hartimin dhe eksplorimin. Freebies PS3 dhe Zone of the Enders HD Collection, e cila përmban versione të dy lojrave PS2 mech luftuar, dhe muzikë / lojë ritmike amplitudë. Pronarët e PS Vita mund të rrëmbejnë Legjionin e Rënë: Flakët e Rebelimit (gjithashtu mund të luhen në PS4) dhe Super Mutant Alien Assault. Freebies PS3 janë Zone of the Enders HD Collection, e cila përmban versione të dy lojrave PS2. Pronarët e PS Vita mund të rrëmbejnë lojën: Fallen Legion: Flames of the Rebellion(gjithashtu mund të luhen në PS4) dhe Super Mutant Alien Assault.
Article Logic
Execution time: 0.0022139549255371