INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot të ndarë pas 13 vitesh, por shihni momentin kur Roberti thoshte: Vetëm vdekja më ndan prej Nora Istrefit...[VIDEO]

Sot të ndarë pas 13 vitesh, por shihni momentin kur Roberti thoshte: Vetëm vdekja më ndan prej Nora Istrefit...[VIDEO]

Publikuar më: 09:52 02-09-2019

Java e kaluar ka qenë padyshim e Norës dhe Robertit. Ndarja e tyre ka qenë kryefjala e çdo portali shqiptar e kosovar. Në të vërtetë, askush nuk do ta kishte besuar që një prej çifteve më jetëgjatë (plot 13 vite të kaluar së bashku) do të ndaheshin nëpërmjet një postimi në Instagram. Ishte Roberti ai që pranoi i pari se të dy i kishin dhënë fund martesës së tyre dhe se tashmë ishin veçse mami e babi i Renée-së, vajzë së tyre të vetme.

Por nëse kthehemi në “Retrospektivë”, të një interviste që Roberti ka dhënë për Roza Latin, në “Why Not”, më 17 shkurt të vitit 2018, ai asokohe tha një deklaratë goxha të fuqishme.

I pyetur nëse kishte në plan të ndahej, këngëtari ishte përgjigjur duke thënë se: “Vetëm vdekja më ndan nga Nora Istrefi”. (Shiko këtu, minuta 35:10 )

 

 njus.png

Article Logic
Execution time: 0.0035099983215332