INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot nuk jeton më, Bjordi prek me fjalët e tij për mungesën e Adelajdës: E kujtoj shpesh…

Sot nuk jeton më, Bjordi prek me fjalët e tij për mungesën e Adelajdës: E kujtoj shpesh…

Publikuar më: 17:36 20-10-2021

Adelajda Xhamani dhe Bjordi Mezini u njohën në “Big Brother Albania 2” dhe krijuan një nga historitë më të bukura të dashurisë. Ata vazhduan lidhjen edhe pas daljes nga shtëpia e famshme derisa i dhanë fund në vitin 2012.

Në vitin 2017, Adeljada u nda nga jeta, lajm i cili tronditi mbarë publikun e sigurisht edhe Bjordin, i cili shprehet se vazhdon ta kujtojë shpesh.

“Unë dhe Adela kishim vite që ishim ndarë kur ndodhi ajo që ndodhi, dhe rrugët tona ishin ndarë, ishim dy njerëz që kishim ndarë një pjesë të mirë të jetës bashkë, ishim shumë të rinj dhe gjërat ndryshojnë, por po normalisht që e kujtoj shpesh, ka qenë shumë e rëndësishme, ishte një vajzë fantastike dhe nuk e mohoj dot”, tha Bjordi i ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”,

Sa i përket jetës së tij private, ai tha se ka shumë kohë që nuk “gjuan”, del në club, por nuk flirton. Sa i përket marrëdhënies aktuale, Bjordi tha se është e komplikuar.

Aktualisht Bjordi është regjisor i serialit "H.O.T" që do të nisë këtë të diel.

Article Logic
Execution time: 0.0027430057525635