INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është shumë seksi, por Loredanës i publikojnë fotot para se të bëhet e famshme! Shihni si dukej! [FOTO]

Sot është shumë seksi, por Loredanës i publikojnë fotot para se të bëhet e famshme! Shihni si dukej! [FOTO]

Publikuar më: 11:24 27-09-2019

Loredana Zefi së fundi u vendos në qendër të vëmendjes për skandalin e mashtrimit më ciftin zvicerian dhe akuzën e zhvatjes së parave, por edhe për lidhjen me Mozzik. Reperja megjithatë vazhdon të jetë e suksesshme në muzikë, dhe të diskutohet edhe për pamjen e saj mjaft të veçantë.

Bjonde dhe mjaft tërheqëse, Loredana ra në sy që në fillim për tiparet e saj, por a ishin ato natyrale? “Vipat e bllokut“ kanë zbuluar një foto të vjetër të këngëtares, ku ajo shfaqet shumë më ndryshe nga tani.

Si ju duket Loredana?

zefgi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.022877931594849