INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot është shumë i famshëm dhe të gjithë flasin për të, por nuk do ta besoni çfarë punonte FERO më parë, zbulojeni! [FOTO]

Sot është shumë i famshëm dhe të gjithë flasin për të, por nuk do ta besoni çfarë punonte FERO më parë, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 22:23 28-05-2018

Puna nuk është turp! 

Fero është një nga reperat më “IN” të momentit dhe këngët e tij dëgjohen nga do. Jo vetëm që numëron shumë klikime në Youtube dhe shumë ndjekës në rrejtet sociale, por Fero tërheq shumë vëmendje me videot apo fotot ku tregon një vetëbesim të theksuar dhe shprehet se është më i miri.

Edhe pse i vogël në moshë, Fero po korr mjaft sukses, mirëpo askush nuk e dinte se ç’kishte punuar reperi më parë.

Në disa foto të publikuara nga ‘Gazeta Metro’,ai shfaqet si punëtor i një pastiçerie. Mësohet se fotot janë të dy viteve më parë, kur Fero ende nuk ishte bërë një reper i famshëm.

collagefe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036120414733887