INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot e shihni të kuruar në detaje, ja si dukej Tea kur ishte në gjimnaz! Dalin FOTOT

Sot e shihni të kuruar në detaje, ja si dukej Tea kur ishte në gjimnaz! Dalin FOTOT

Publikuar më: 19:28 23-01-2021

Tea është e vetmja vajzë e “Për’puthen”, që do të njihet vetëm me një djalë dhe që për këtë produksioni i ka lejuar të komunikojnë në telefon dhe mund të takohen.

Ajo është duke përjetuar një romancë me Andin, por herë pas here ish-konkurrentja, Shqipja po vazhdon të ngacmojë çiftin duke i postuar ndonjë video apo foto të tyre.

Tea gjithashtu ishte në qendër të vëmendjes edhe për kilogramët që i ka humbur, por se si duket ajo në kohen e gjimnazit do të shihni në fotot e mëposhtme.

-640-0-600c201a3fe4c.jpg

-640-0-600c201a19dfe.jpg

-640-0-600c2019e4f89.jpg

Article Logic
Execution time: 0.010995149612427