INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Smartwatchi që zgjat 30 ditë bateri. Në ofertë vetëm 80$ mund të jetë dhurata e duhur për festat

Smartwatchi që zgjat 30 ditë bateri. Në ofertë vetëm 80$ mund të jetë dhurata e duhur për festat

Publikuar më: 10:53 24-12-2018
Nëse jeni në kërkim për një smartwatch të ri dhe nuk dëshironi të shpenzoni qindra dollarë në një Watch Apple ose në një nga smartwatches të Samsung, ne kemi pikërisht atë që jeni duke kërkuar. Amazfit Bip nga Huami kushton vetëm $ 79.99 në Amazon dhe është i mbushur me karakteristika që nuk do të gjeni në modelet rivale që kushtojnë më shumë se qindra.
Instagram Banner
Ka një ekran të madh dhe të gjitha tiparet standarde që dëshironi, dhe është në përputhje me telefonat Android, si dhe me iPhone. Ai gjithashtu mbështet GPS, ndjekjen e normave të zemrës gjatë gjithë ditës dhe gjurmimin e gjumit dhe zgjat rreth 30 ditë me një karikim të vetëm! Nëse jeni në mëdyshje atëherë Huami është zgjedhja e duhur nëse doni të shpenzoni pak.©️insmart.al
Article Logic
Execution time: 0.0034480094909668