INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sipër një LAMBORGHINI dhe komplet ROZË, Rihanna sapo ndau me ne foton e re ku duket tmerrësisht seksi

Sipër një LAMBORGHINI dhe komplet ROZË, Rihanna sapo ndau me ne foton e re ku duket tmerrësisht seksi

Publikuar më: 22:31 06-02-2019

Rihanna i ka munguar goxha fansave të saj, më së shumti me muzikën, por 2019 duket si viti i rikthimit për këngëtaren.

Ajo ka shpërndarë herë pas here video ku duket se po punon me një album të ri. Ndërkohë, artistja gjithashtu në të njëjtën kohë drejton edhe një linjë veshjesh për të brendshme si dhe një kompani kozmetike.

Knëgëtarja ndau me ne së fundmi një foto duhet thënë se duket mjaftueshëm seksi. Sipër një Lamborghini, e kombinuar me tuta dhe një bluzë roze, fotoja ka marrë shumë komente pozitive dhe like.

Rihanna duket se nga flokët është rikthyer në paraqitjet e saj të hershme me flokët e drejta dhe të shtrira.

Article Logic
Execution time: 0.0047669410705566