INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si t'i bëni fëmijët të lexojnë libra? Ndiqni metodën e kësaj nëne

Si t'i bëni fëmijët të lexojnë libra? Ndiqni metodën e kësaj nëne

Publikuar më: 12:44 29-08-2017

Një nënë ka gjetur me të vërtetë një mënyrë origjinale për të edukuar fëmijët e saj në një përdorim të përgjegjshëm të Internetit dhe mesazhi që ajo shkroi u bë viral në rrjetet sociale.

“FJALËKALIMI I WIFI PËR KËTË JAVË ËSHTË NGJYRA E VESHJES SË ANNA KARENINËS NË LIBËR. THASHË LIBRI, JO FILMI !!PAÇI FAT! MAMI”, THUHET NË SHËNIM.

Dhe kështu, nëse fëmijët do të duan të përdorin internetin domosdoshmërisht do të duhet të lexojnë librin e famshëm të Tolstoit.

2-23.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035719871520996