INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqipja nuk ndalet! Kapet KEQ me autoren e “Për’Puthen” dhe nxjerr regjistrimet: Tani fute Anën të thotë…

Shqipja nuk ndalet! Kapet KEQ me autoren e “Për’Puthen” dhe nxjerr regjistrimet: Tani fute Anën të thotë…

Publikuar më: 10:37 22-12-2020

Pas përjashtimit nga ‘Përputhen’, Shqipja ‘ka shkaktuar tërmet’ jo pak herë, duke publikuar foto dhe duke bërë deklarata jo në lidhje me konkurentët e tjerë të formatit.

Së fundmi, në një intervistë për ‘Prive’, ish konkurentja insistoi se në foton e publikuar pak kohë më parë është vërtet Tea dhe Andi, diçka për të cilën dyshja ka insistuar shumë duke thënë se nuk është e vërtetë. Për këtë të fundit, Shqipja deklaron se janë takuar edhe jashtë programit.

Shqipja tha se ka biseda, regjistrime të konkurentëve dhe mezi pret t’i publikojë këtë javë (SHIKO KËTU).

Shqipja e ka mbajtur fjalën dhe ka publikuar një regjistrim të autores së "Përputhen", në rrjete sociale. Në audion e publikuar dëgjohet autorja duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-konkurrent).

"Ti e di shumë mirë që aty brenda është show", shprehet autorja e "Përputhen".

 

 "Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fute Anën të thotë historinë e saj të dhimbshme", ka shkruar Shqipja me ironi krahas postimit.

 

tag.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033080577850342