INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shpërthimi i tritolit në shtëpinë e Xhisiela Malokut. Edi Rama ‘gjen’ fajtorin

Shpërthimi i tritolit në shtëpinë e Xhisiela Malokut. Edi Rama ‘gjen’ fajtorin

Publikuar më: 10:34 08-10-2018

Vetëm pak orë pas shpërthimit të tritolit pranë familjarë të Xhisiela Malokut ka reaguar Kryeministri Edi Rama. Edi Rama për ata që janë të interesuar ëpr të ngritur alibinë se vajza është nën terro.
Edi Rama:
“Mbrëmë vajzës i është hedhur lëndë plasëse në shtëpi. Kush është i interesuar që të krijojë idenë që vajza është nën terror. Kush Ne? Madje edhe peshqit në liqenin artificial e kuptojnë që për këtë janë të interesuar ata që e dhunuan për ditë të tëra. Ata që i dinë shqiptarët për budallenj dhe synojnë ti bindin se një histori dhune fizike  marrëdhëniet mes dy të rinjve na qenka në fakt një dhune seksuale e frymëzuar politikisht nga një baba deputet dhe e pandëshkuar ligjërisht sepse kryetari i deputetëve me armë në dorë ka shkuar dhe ka kanosur oficerin që të mbyllë gojën”.

Article Logic
Execution time: 0.008065938949585