INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shkëlqeu me këtë ‘look’, por me siguri nuk e patë se Teas i ishte grisur fustani! Ja DEATJI që iu shpëtoi!

Shkëlqeu me këtë ‘look’, por me siguri nuk e patë se Teas i ishte grisur fustani! Ja DEATJI që iu shpëtoi!

Publikuar më: 19:29 25-01-2021

Andi dhe Tea janë çifti i parë në edicionin e dytë në Përputhen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të vazhduar përvojën e tyre jashtë trysnisë së kamerave.

Pas një bisede të shkurtër në studio dhe një vallëzimi klasik ata qerasën të pranishmit me llokume dhe u larguan.

Në Përputhen u shfaqet momentet më të bukura të çiftit përgjatë 5 muajve si dhe kritikët e tyre.

781c45df-4f52-447e-af72-3e85de4c2441.jpg

Vlen të themi se 'look'-u i dyshes u pëlqye shumë dhe moroi shumë komente, por kishte edhe diçka të keqe që i ndodhi Teas. Disa e nuk e vunë re por disa po. Ndër ta edhe ne të inlife.al na tërhoqi vëmendjen një e çarë më shumë seç duhej nëfustanin e bjondes së dashur nga publiku. Më poshtë mund të shihni edhe foton ku e "shqeupra"/grisura e fustanit duket më qartë. Por gjithsesi Tea dukej një "yll"!

5a965378-5ffa-4813-b455-e9686f08bdc81.jpg

5a965378-5ffa-4813-b455-e9686f08bdc8.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0087120532989502