INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shihni reagimin e gazetares shqiptare gjatë '10 sekondave të tmerrit', LIVE në emision: 'Ua tërmet...' [VIDEO]

Shihni reagimin e gazetares shqiptare gjatë '10 sekondave të tmerrit', LIVE në emision: 'Ua tërmet...' [VIDEO]

Publikuar më: 17:33 04-07-2018

Diten e sotme në kryeqytetin shqiptar janë ndjerë shumë lëkundjet e tërmetit, madje gjendja u bë alarmante sa edhe shume qytetarë kanë dalë në rrugë. Por është ndjerë edhe në transmetim “Live”, madje një ndër rastet ishte kur moderatorja Androniki Kolka ka qenë ne emisionin “Vila 24” në transmetim LIVE, kur janë ndjerë lëkundjet e para, 10 sekondat e tmerrit.

Pak e trembur, por si fillim nuk kuptoi se mund të zgjaste dhe vazhdoi duke u përpjekur ta kalojë me buzëqeshje. Por pas disa sekondave gazetarja e shqetësuar është ngritur për të dalë jashtë nga studioja bashkë me të ftuarin. Ndiqni momentin e regjistruar direkt në emision./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0035851001739502