INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shenjat e horoskopit që notojnë në para; S'ngelin kurrë pa lekë në xhep

Shenjat e horoskopit që notojnë në para; S'ngelin kurrë pa lekë në xhep

Publikuar më: 16:12 15-09-2019

Dëshiron të dish se cilat janë shenjat e horoskopit të cilat i pëlqejnë shumë lekët dhe të cilët kanë prirjen për tu bërë të pasur? Më poshtë po ju listojmë 3 shenjat, të cilat konsiderohen si më të pasurat ndër të gjitha
shenjat e zoodiakut.

Vend i 1 –rë: Virgjëresha

Në listën e njerëzve më të pasur në botë, përfaqësuesit e shenjës së virgjëreshës janë në krye.Të lindurit e shënjës së virgjëreshës janë shumë të prirur për biznes dhe nga ana tjetër janë shumë kursimtarë, çka i bën ata të ecin gjithnjë përpara e të jenë ndër njerëzit më të fuqishëm në botë

Vendi i 2–të: Akrepi

Akrepat si natyrë i kanë shumë qejf paratë dhe nga na tjetër ata nga natyra nuk dorëzohen asnjeherë dhe nuk e pranojnë dot humbjen, çka i ndihmon ata të ecin përpara në punë dhe biznes pa dështuar. Ata gjithashtu nuk e falin konkurrencën dhe janë gati të bëjnë çdo gjë për të fituar.

Vendi i 3 –të: Bricjapi

Bricjapët në natyrë nuk kënaqen me pak dhe janë shumë këmbëngulës për të fituar shumë para. Por ashtu si virgjërsha, ata kursejnë shumë për gjërat e zakonshme por shpenzojnë dhe investojnë në drejtimet që ata i konsiderojnë me leverdi, çka i ndihmon të jenë të suksesshëm dhe shumë analitikë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067691802978516
    array(1) { ["section"]=> string(77) "shenjat-e-horoskopit-qe-notojne-ne-para-s-ngelin-kurre-pa-leke-ne-xhep-102197" }