INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Akoma s'më flet Ami. Pushime të mbara? @globus_travel Më faaaaal @amardatoska

A video posted by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Shakaja e hidhur e Ermal Mamaqit që la ‘pa frymë’ Amin [VIDEO]

Publikuar më: 15:15 26-07-2016

Një shaka që pasi e bëri, Emral Mamaqi u thotë ndjekësve të tij mos ta provojnë.

Aktori i humorit ka vendosur të bëjë një shaka të tepruar me bashkëshorten e tij Ami duke i thënë se “çuni është vrare dhe po i del gjak”.

Ami është ngritur e alarmuar nga gjumi ndërsa ende nuk i flet më me gojë.

“Akoma s’më flet Ami. Pushime të mbara! Më fal Ami!”, kërkon ndjesë Ermali publikisht ndërsa dëgjohet të thotë në video “Ok, e pranoj. Jam idiot”.

Article Logic
Execution time: 0.0032260417938232