INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Seks, pasion dhe spiunazh, Jennifer Lawrence i bën të gjitha në

Seks, pasion dhe spiunazh, Jennifer Lawrence i bën të gjitha në "Red Sparrow" [VIDEO]

Publikuar më: 12:07 15-09-2017

Jennifer Lawrence vjen në rolin e një spiuneje ruse në trailerin e parë të filmit Red Sparroë. Filmi bashkon aktoren me regjisorin e Hunger Games, Francis Laërence, dhe bazohet në novelën e ish oficerit të CIA, Jason Matthews.
Dominika Egorova (Lawrence) është një spiune e detyruar dhe trainuar nga shërbimi sekret Rus të përdorë turpin e saj si një armë për të mbledhur informacione.
Shënjestra e saj e parë është një oficer i CIA-s, Nate Nash (Joel Edgerton), me të cilin bien pre e një loje joshëse si macja me miun duke vënë në rrezik karrierën e tyre dhe sigurinë e dy vendeve.

Article Logic
Execution time: 0.0035498142242432