INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sara Hoxha poston pozat e ëmbla me barkun e rrumbullakosur duke na prezantuar me vajzën e saj dhe të Ledrit!

Sara Hoxha poston pozat e ëmbla me barkun e rrumbullakosur duke na prezantuar me vajzën e saj dhe të Ledrit!

Publikuar më: 14:29 01-08-2020

Sara dhe Ledri Vula janë padyshim çifti më simpatik i shoëbiz-it shqiptar. Ata kanë kohë që janë njohur dhe tashmë e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, teksa Sara është dhe në një pritje të ëmbël.

Çifti shfaqej në një super festë buzë detit në jug të Shqipërisë, ku zbuluan gjininë e bebushit që pritet të vijë në jetë.

Sara do të sjellë në jetë një vajzë dhe dyshja është në qiellin e shtatë nga gëzimi.

Nëqoftëse deri tani e kishte mbajtur të fshehtë dhe përpiqej të fshihej sa më shumë nga sytë e publikut, tashmë Sara nuk na i kursen aspak pozat me barkun e rrumbullakosur.

Pasi ndau foton e parë shtatzënë, partnerja e Ledrit ka nisur “të mbushë” Instagramin me të tjera foto ku i duket mjaft mirë barku.

View this post on Instagram

This is tooo exciting.. ???

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on


Vetëm pak orë më parë, Sara ka publikuar një tjetër foto ku shfaqej e veshur me një fustan dhe të gjithë sytë ishin tek barku i saj i rrumbullakosur.

Bukuroshja kishte pozuar me një mikeshë, ndërsa krahas postimit shkroi:

“Vajza ime, apo duhet të them ‘vajzat e mia?'”

Article Logic
Execution time: 0.0070278644561768