INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa xheloze qenka! Kejvina zbulon çfarë i bëri ISH-it: I dogja…[FOTO]

Sa xheloze qenka! Kejvina zbulon çfarë i bëri ISH-it: I dogja…[FOTO]

Publikuar më: 18:29 25-12-2019

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara shqiptare. Së fundmi, Kejvina ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”. Prej andej, ajo ka treguar se ka qenë shumë xheloze dhe për këtë shkak, dikur ia ka thyer makinën ishit të saj. “Ndodh që të debatojmë si të gjithë, por një herë jam nxehur shumë keq me një person dhe mbaj mend që ia kam thyer makinën. Aty ishte dhe s’kishte çfarë të bënte. E kam thyer me çdo gjë të mundshme që më dilte përpara, me gurë, mora dhe çakmakun”, tregoi Kejvina ndërsa Fatma dhe Aulona e pyetën për arsyen e këtij veprimi. “Ka kaluar shumë kohë, por për xhelozira. Tani nuk jam, por më përpara kam qenë xheloze”, u shpreh Kejvina.

KEJVN.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0080759525299072