INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa romantike! Tayna merr surprizën speciale që çdo femër do dëshironte, por kush është personi që i’a ka dërguar?! [FOTO]

Sa romantike! Tayna merr surprizën speciale që çdo femër do dëshironte, por kush është personi që i’a ka dërguar?! [FOTO]

Publikuar më: 13:20 21-08-2019

Tayna është padyshim një nga reperet që me suksesin e saj goditi si një meteor të gjithë tregun muzikor, duke arritur që vetëm në një kohë të shkurtër të krijojë hit-e të paharrueshme.

tayna-940x1024.jpg

Këngëtarja nuk ka si të mos jetë mirënjohëse ndaj publikut, ndaj ndjekësve të saj që e kanë çuar suksesin e saj deri në këtë pikë.

Për karrierën e saj flitet gjatë për jetën private ende nuk dihet asgjë.

Së fundmi, ditën e sotme reperja ka marrë dhuratën më të ëmbël, një surprizë mjaft romantike që me siguri të gjitha femrat do ta dashuronin dhe këtë gjë e ka bërë vetë ajo publike nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihen 5 kuti me trëndafila të kuq në formë zemre që formojnë emrin e reperes ‘Tayna’. Tayna ka preferuar të mos e zbulojë personin që i ka bërë këtë surprizë, por siç duket ndihet shumë e lumtur për këtë gjest.

-640-0-5d5d268b772fa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021018981933594