INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa me fat! Këngëtarja SHQIPTARE surprizohet nga dhurata që i bëri Kim Kardashian! [FOTO]

Sa me fat! Këngëtarja SHQIPTARE surprizohet nga dhurata që i bëri Kim Kardashian! [FOTO]

Publikuar më: 15:05 28-12-2019

Kim Kardashian më rastin e festave të fundvitit ka vendosur që shumë prej personazheve të njohur t’ju dërgoj dhurata. Dhe një nga ata ishte dhe këngëtarja e famshme shqiptare Bebe Rexha. Bebe më anë të një video në Instastory tregoi dhuratën që Kim i kishte bërë asaj. Kim i kishtë dërguar Bebes një set nga koleksioni i saj më i ri si dhe parfumin e ri ‘KKW”. Kujtojmë që Bebe po mbyll një vit shumë të suksesshëm në karrierë dhe ka paralajmëruar projekte të reja për vitin tjetër.

shajr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034098625183105