INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa është paguar kryeministri Rama në filmin e ri, përgjigjet Ermal Mamaqi: Erdhi dhe…[FOTO]

Sa është paguar kryeministri Rama në filmin e ri, përgjigjet Ermal Mamaqi: Erdhi dhe…[FOTO]

Publikuar më: 18:08 02-01-2020

Kryeministrin e vendit, Edi Rama, shumë shpejtdo ta shohim si aktor në filmin më të ri të Ermal Mamaqit, “I love Tropoja”. Filmi do të shfaqet në kinema në vitin 2020. Së fundmi producenti dhe regjisori i “I love Tropoja”, Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “Siluete” në RTSH, ku zbuloi më shumë për këtë projekt kinematografik. Ermali zbuloi se Edi Rama do të luajë rolin e dajës dhe do shfaqet me paruke të zeza, lente dhe syze, e nga ky transformim thuajse nuk njihet.

I pyetur nga moderatorët nëse e ka paguar Ramën, Ermali u përgjigj: “S’e kam paguar, erdhi dhe iku pa ngrënë. Kishte 8 badigard”.

rumi.png

Article Logic
Execution time: 0.003727912902832