INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa e dhimbshme! MISS-i i famshëm humb jetën në një aksident me makinë [FOTO]

Sa e dhimbshme! MISS-i i famshëm humb jetën në një aksident me makinë [FOTO]

Publikuar më: 13:35 07-12-2019

Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë.

Naveed humbi kontrollin e makinës së saj tip Mercedes CL2 që u përplas në bordurë dhe më pas u kthyer përmbys në rrugë.

Aksidenti ndodhi në një fshat në Qarku Rockland. Lajmi për vdekjen e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland.

Sipas autoriteteve, Naveed u shpall e vdekur në vendin e ngjarjes. Në automjet nuk kishte asnjë njeri tjetër përveç saj.

Ndërsa janë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Naveed u diplomua në Universitetin Pace në vitin 2011. Ndërsa u shpall Miss Pakistani në botë në Toronto të Kanadasë në 2012.

dc4cd2cbe16fba8eb608dc2618e29544_L.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0141761302948