INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ndalet sherri, Atdheu i kthehet keq Andit: Rritu pak se…

S’ndalet sherri, Atdheu i kthehet keq Andit: Rritu pak se…

Publikuar më: 21:33 19-10-2021

Atdhe Xharavina dhe Andi Artani prej kohësh i kanë dhënë fund miqësisë dhe nuk kanë munguar deklaratat për njëri-tjetrin në intervista e postime Instagrami. 

Atdheu ka treguar se në momentin kur Andi dhe Jasmina u ndanë përfundimisht, Andi i kërkoi të mos publikonte më foto me Jasminën dhe ai e respektoi kërkesën e shokut. Nga ana tjetër, sipas Atdheut, Andi nuk bëri të njëjtën gjë në momentin që ai u nda nga Sara.

I ftuar te "Shqipëria Live", Andi tha se Atdheu është kokëfortë, e ka kuptuar gabimin e tij dhe se po pret falje prej tij. (SHIKO KETU).

Pas këtyre deklaratave Atdheu bëri një postim në Instastory ku dukej qartë që i drejtohej Andit duke i thënë mos të presë kot falje prej tij.

“Jam mjaftueshëm i rritur dhe i vetdijshëm për gabimet që bëj në jetë dhe nuk kam pas kurrë turp të kërkoj falje për ato gabime, paske dal sot me deklaratë që do nga unë të them më fal po ska gjë do kalojnë dhe ca vite do rritesh dhe pak dhe do i kuptosh dhe do i shofësh gjërat ndryshe, por fal e ke edhe këtë herë si shumë herë tjera veç pse qënke mirënjohës se kam mendu që edhe këtë nuk e ke suksese në jetë, mos prit gjë nga unë për gabimet e tua se do plakesh nëse e pret atë ditë të vijë”, shkruan Atdheu.
cna lajm show

Supozohet se Edi ka kohë që është në një lidhje dashurie më vajzën në fjalë por ne ende nuk mund ta themi këtë me siguri sepse fotoja është kapur më parë. Jo në periudhën aktuale.

-640-0-616f176b26e30.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028848648071289