INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka më hatërmbetje mes Fifit dhe Çiljetës! Rikthehet në YouTube 'Big Booty [FOTO/VIDEO]

S’ka më hatërmbetje mes Fifit dhe Çiljetës! Rikthehet në YouTube 'Big Booty [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 15:04 02-09-2018

Besojmë e mbani mend bashkëpunimin e dikurshëm mes Çiljetës, Fifit dhe Lil Kolit , ‘Big Booty’. Por përpos suksesit të këngës, duket se miqësia mes Fifit dhe Çiljetës u zbeh. Shkak ishin pikët e pakta që reperja i dha këngëtares në Kënga Magjike. Gjithahstu, pas kësaj as këngën ‘Big Booty’ nuk po e shihnim më në YouTUbe. Nuk e dimë nëse zhdukja e saj ishtë piëkrisht marrëdhënia e dy vajzave, megjithatë kënga u rikthye sërish. Lajmin e bëri vetë të ditur Fifi me një postim në rrjetet e saj sociale. Ajo etiketoi në postim gjithashtu edh Çiljetën dhe Lil Kolin. Kjo tregon se nuk ka më hatërmbetje mes vajzave.

werttr4t.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0035700798034668
    array(1) { ["section"]=> string(82) "s-ka-me-hatermbetje-mes-fifit-dhe-ciljetes-rikthehet-ne-big-booty-foto-video-70088" }