INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’i lanë gjë pa thënë pasi e quajti Atdheun ''turpi i Kosovës'', Shqipes s’i del e keqja: Është i mangët…

S’i lanë gjë pa thënë pasi e quajti Atdheun ''turpi i Kosovës'', Shqipes s’i del e keqja: Është i mangët…

Publikuar më: 12:35 16-03-2021

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”. Ajo ka vendosur që t’u kthejë përgjigje të gjitha pyetjeve që fansat kishin për të. Pyetjet më të shumta ishin në lidhje me konkurrentët e reality shoë-t dhe “bombat” e radhës.

“Ti Shqipe e dashur thua Atdheu përfaqëson turpin e Kosovës, a mendon se është  drejtë kjo?”, e pyet një ndjekës tjetër.

“Ju kërkoj shumë ndjesë nëse jeni ofenduar, nuk ishte ky qëllimi. Unë e dua shumë Kosovën dhe njerëzit e Kosovës sepse më kanë respektuar shumë. Kam shumë miq. Kam njerëz në Gjakove, duke qenë se kam shumë respekt për to, një që doli mangët, normal që është turp, jo për shtetin, pasi secili përfaqëson veten e vet”, tha Shqipja.

dret.png

Article Logic
Execution time: 0.0074410438537598