INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati na prezanton me ''të dashurin'' dhe nuk është ashtu siç mund të mendoni ju! [FOTO]

Roza Lati na prezanton me ''të dashurin'' dhe nuk është ashtu siç mund të mendoni ju! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 27-09-2019

Moderatorja Roza Lati e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shfaqet vazhdimisht me foto e video të ndryshme, se fundmi na ka prezantuar me të dashurin. Ajo ka postuar disa foto ndërsa shfaqet duke darkuar dhe përballë saj ndodhet i dashuri siç shprehet ajo.

Në fakt kjo foto është realizuar në trajtën e humorit, pasi përballë Rozës nuk është askush, por këngëtarja ka vizatuar diçiturën e një mashkulli ndërsa shkruan: “Darkë me të dashurin”.

Në një foto tjetër “i dashuri” i Rozës shkel syrin, ndërsa Roza ngre dolli me të, duke shkruar: “ Si ma ka shkel syrin”.

Nuk e dimë nëse Roza është në një marëdhënie apo jo, por jemi të bindur se me fotot e fundit i ka bërë të gjithë të qeshin me lot.

ROZE.jpg

Article Logic
Execution time: 0.004108190536499