INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Roza Lati e pyet pse nuk del më në intervista, aktori i njohur i humorit e befason me përgjigjen: S'më do tr*pi...[FOTO]

Roza Lati e pyet pse nuk del më në intervista, aktori i njohur i humorit e befason me përgjigjen: S'më do tr*pi...[FOTO]

Publikuar më: 20:58 09-12-2018

Është shumë i drejtpërdrejtë dhe i tillë u tregua edhe me Rozën. 

Bëhet fjalë për aktorin e njohur të humorit Albano Bogdo i cili prej vitesh e ka mbajtur publikun para ekranit me batutat e tij. Mirëpo daljet publike janë të rralla për të dhe teksa ishte i ftuar në emisionin e Roza Latit, moderatorja e njohur e ka pyetur përse nuk i pranon shpesh ftesat për tu intervistuar në emisione të ndryshme.

"Pse nuk del asnjëherë në intervista?", e pyet Roza, ndërsa Albano i përgjigjet:

"S’më do trapi. Nuk para dal shumë në emisione se më duket idiotësi kjo që bëjnë njerëzit, që dalin sa më shumë të kenë mundësi. Kur nuk ke gjë për të thënë, më mirë mos dil."

bogdooo.png

Article Logic
Execution time: 0.0034141540527344