INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rovena Stefa shpërthen: 'Elhaida hipokrite dhe më puthi dhe më...' [FOTO]

Rovena Stefa shpërthen: 'Elhaida hipokrite dhe më puthi dhe më...' [FOTO]

Publikuar më: 16:47 11-03-2018

Pavarësisht se 'kënga Magjike' ka përfunduar mesa duket hatërmbetja nga vlerësimet me pikë vijon ende midis disa artistëve.

Në një intervistë për "Thumb", Rovena Stefa është shprehur e indinjuar për faktin që Elhaida Dani i kishte thënë se kënga e saj është e bukur, por e kishte votuar me 0 pikë.

"Ndoshta do të takohemi përsëri kur ajo të mbarojë ato show-t shumë të famshme jashtë, ndoshta do të vijë prapë në ndonjë festival këtu dhe të vijë të më puthë prapë përpara dhe të më thotë sa bukur kë kënduar dhe të më vlerësojë prapë 0. Përpara Këngës Magjike, ishim ulur po pinim kafe pas provave. 'Ua sa bukur ke kënduar, sa bukur performanca, ishte e jashtëzakonshme', më tha e më përqafoi.Vetëm kur pashë që më vlerësoi 0 pikë. Uau thashë, hipokrizi e bukur", u shpreh Rovena

 

-640-0-5aa40d754d027.jpg-640-0-5aa40d764416b.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003262996673584