INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronaldo u eliminua mes lotësh, por kjo FOTO e Georgina-s po bën xhiron e rrjetit prej këtij DETAJI!

Ronaldo u eliminua mes lotësh, por kjo FOTO e Georgina-s po bën xhiron e rrjetit prej këtij DETAJI!

Publikuar më: 13:58 17-04-2019

Ndoshta është i vetmi i cili mund të shpëtojë nga lojtarët e Juventusit. Cristiano Ronaldo ka provuar të udhëheqë bardhezinjtë por mesa u pa pjesa tjetër e skuadrës e ka tradhtuar.

CR7 edhe pas mrekullisë në turin pasardhës ku shënoi 3 gola për të kualifikuar skuadrën, sërish këtë herë në çerekfinale realizoi dy gola në dy takimet kundër Ajaksit, por Juventusi nuk ia doli të kualifikohej. Golat e portugezit mjaftuan për statistikat e tij personale, pasi talentët holandezë triumfuan falë lojës së grupit.

Sigurisht që në stadium nuk mund të mungonte e dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, por këtë herë nuk u solli fat bardhezinjve. Ajo ka publikuar një foto në Instagram dhe ajo që u ra në sy të gjithë fansave ishte një tifoz në shkallët e “Alianz Stadium”.

et.jpg

 

Siç duket ai se kishte fare mendjen te ndeshje, por te partnerja e sulmuesit portugez dhe komentet lidhur me të janë të shumtë në foton e Georginas.

? #finoallafine #juventus #champions

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Article Logic
Execution time: 0.0034358501434326