INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Romeo Veshaj flet për herë të parë TROÇ për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje dhe largime…[VIDEO]

Romeo Veshaj flet për herë të parë TROÇ për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje dhe largime…[VIDEO]

Publikuar më: 14:29 19-02-2020

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi u komentuan shumë për lidhjen e tyre. Por krejt papritur, ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Së fundmi, Romeo ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, prej nga ku u shprehur se ndarja nga Jonida nuk ka qenë e lehtë, duke thënë se “ndarje të bukur nuk ka”. 

Biseda në Wake Up:

Isli Islami: Në një kohë shumë të shkurtër pati goxha bujë. Marrëdhënia me Jonida Maliqin përfundoi dhe e la pas në 2019, të vjen keq për mënyrën se si mund të kenë shkuar gjërat.

Romeo Veshaj: Shiko, ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdes vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.

Article Logic
Execution time: 0.0024969577789307