INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rivian R1T, pick-up elektrikë me 640 km autonomi

Rivian R1T, pick-up elektrikë me 640 km autonomi

Publikuar më: 11:53 27-11-2018

Rivian zbulon imazhet e para të R1T, elektrik të pick-up do të prezantohen në ditët e ardhshme në Los Angeles Motor Show dhe e propozuara në treg duke filluar në $ 61.500, me dërgesat e pritshme në fund të vitit 2020. Start-upi i SHBA do të përdori ngjarjen në Kaliforni për të paraqitur edhe R1S. R1T është ndërtuar në një platformë modulare dhe është 5.47 metra e gjatë, me një dizajn inovativ që integron njësitë LED optike që janë zhvilluar horizontalisht. kapacitet të madh bagazhi i pajisur me 330 litra kapacitet, me 350 litra ndarje tërthor prapa pasagjerëve, plus një rrotë rezervë dhe një ndarje 200 litra nën dysheme.

Instagram Banner

Kabina ka një ambient minimal dhe kryesohet nga dy ekrane, një 15.6-inch me prekje dhe një prej 12.3-inç panel instrument digjitale. Materialet e përdorura përfshijnë dru të qëndrueshëm, ndërsa zonat e larta që veshin kabinën janë materiale rezistente dhe produkte të reja që mund të pastrohen lehtë.
©insmart.al

Më shumë në këtë kategori: « Moto G7 play, ja detajet e para
»
Article Logic
Execution time: 0.0035231113433838