INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet Vali Corleone: ''Unë kontrolloj qeverinë e Kosovës, Donald Trump miku im i ngushtë''

Rikthehet Vali Corleone: ''Unë kontrolloj qeverinë e Kosovës, Donald Trump miku im i ngushtë''

Publikuar më: 20:18 23-06-2019

Pas një zhdukje 1 vjeçare Vali Corleone një nga personazhet më të njohur në Kosovë është rikthyer me deklaratat e tij që shkaktojnë gjithnjë lajm. Ai ka qenë pjesë e emisionit n’Kosovë Show ku ka folur gjerë e gjatë së fundmi për jetën e tij, miqtë dhe influencën në botë.

I pyetur për shumë çështje, gjilanasi ka pohuar, ndër të tjera, se e ka nën kontroll botën me lidhjet dhe miqtë e shumtë që ka. .

Vali Corleone gjithashtu ka komentuar edhe taksën që Kosova ka vendosur ndaj produkteve serbe me 100%. Vali u shpreh se vendosja e taksës ndaj mallrave nga Serbia ka qenë propozim i tij.

“Taksën me Serbinë e vendosa unë, ishte propozim i imi dhe normal që Qeveria e Kosoves e votoi”, ka pohuar ai.

Vali po ashtu ka thënë se ka raporte të mira me presidentin amerikan, Donald Trump, dhe me shumë emra të njohur të botës.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007504940032959
    array(1) { ["section"]=> string(90) "rikthehet-vali-corleone-taksen-100-te-kosoves-ndaj-serbise-e-vura-une-donald-trump-m-96962" }