INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rikthehet sherri i bujshëm! Flet për herë të parë Adelina Ismaili: Leonora m'goditi mamin [FOTO]

Rikthehet sherri i bujshëm! Flet për herë të parë Adelina Ismaili: Leonora m'goditi mamin [FOTO]

Publikuar më: 14:48 24-08-2019

Leonora Jakupi dhe Adelina Ismaili janë ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të preferuara në Shqipëri dhe jashtë saj.

collage.jpg

Së fundmi, Adelina ka qenë e ftuar në emisionin "Pressing" të televizionit T7 e cila ka folur për çështje të ndryshme ku mes të tjerash ka folur për herë të parë për një zënkë me Leonora Jakupin që daton në vitin 2003.

-640-0-5d6056b51a357.png

“Po ka pasur përleshje, po pse ka ndodhur e si ka ardhur kjo nuk e di” tha Adelina duke shtuar se mamin e ka goditur pak Leonora së pari. Ishte një garderobë e ngushtë, ajo kaloj edhe e goditi mamin. Mami i bërtiti pak për stres të xhirimeve. Faktikisht ende nuk e kam të qartë a jemi rivale apo jo, sinqerisht po e tham se në jetën time nuk kam pasur asnjë xhelozi për askën, e më pak për një vajzë të re, e le më për një këngëtare që ka kënduar në Koshare. “- është shprehur Adelina.

-640-0-5d6057825a206.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0025219917297363