INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reagoi dhe Roberti! Mori dhenë lajmi për ndarjen nga Patrisi, por ky veprim i Tunës nuk pritej! [FOTO]

Reagoi dhe Roberti! Mori dhenë lajmi për ndarjen nga Patrisi, por ky veprim i Tunës nuk pritej! [FOTO]

Publikuar më: 11:36 07-12-2020

Së fundmi Tuna dhe Patrisi kanë qenë shumë të komentuar pas lajmeve se dyshja i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e Instagramit të tij shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Madje Tuna ka hequr Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social. Pas lajmeve të shumta, Tuna ka reaguar me një postim në Instastory ku shfaqet duke rregulluar vetullat. Këngëtarja duket shumë e qetë dhe nuk i intereson aspak rreth lajmeve të fundit.

-640-0-5fcc3397153b7.jpg

 

 Kujtojmë që pas veprimit të Tunës, reagoi edhe Roberti, i cili dihet tashmë që nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira me këngëtaren. Ai ka postuar në Insastory një video ku shfaqen Tian dhe Renee duke luajtur. “Renee Berisha. Tian Berisha”-shkruan Roberti.

-640-0-5fcc3396b9017.jpg

Article Logic
Execution time: 0.015053987503052