INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama zbulon “Hijen e Diellit” pjesë e Lungomares

Rama zbulon “Hijen e Diellit” pjesë e Lungomares

Publikuar më: 14:03 28-03-2017

Rituali i përshëndetjes për të gjithë shqiptarët nga Kryeministri Rama ka vijuar edhe këtë të marte. Nëpërmjet facebook Edi Rama ka uruar shqiptarët për një ditë të mbarë përmes një fotografie të projektit Lungomare, ku zbulon dhe një detaj të ri të tij.
Edi Rama:
“ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje tërheqëse të "Hijes së Diellit" mbi bregun e Lungomares, një disk që shfaqet gjatë zbaticës e zhduket gjatë baticës, përballë shkallares së bukur përgjatë vijës së rilindur bregdetare të qytetit”.

Article Logic
Execution time: 0.0036940574645996