INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama thumbon Dumën e Salianjin

Rama thumbon Dumën e Salianjin

Publikuar më: 10:29 03-04-2019

Kryeministri Edi Rama pavarsisht ftestës së opozitës së re për të debatuar më ta, sërish ka shinjetuar ish-deputetët. “Ata dolën jashtë e tani duan të futen brenda. Ikën vetë e tani shtyjnë policët që të futen prap. Ata dolën sepse pasi ju mbaruan llafet, vezët e boja, e bojëdalë tërësisht zgjodhën të ikin në rrugë me idenë që në rrugë do të marrin zvarrë Shqipërinë, parlamentin e axhendën europiane të Shqipërisë”, tha ai.

Më pas thumboi ish-deputetët duke ia ngatërruar emrat e mbiemrat. “Gaz Salianji, e Ervin Duma”, e quajti ai Gazment Bardhin, sekretar i Përgjithshëm i PD dhe ish-deputetët Ervin Salianji dhe Grida Duma.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072829723358154
    array(1) { ["section"]=> string(36) "rama-thumbon-dumen-e-salianjin-90505" }