INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama sërish thirrje për ekselentët: Aplikoni për punë [VIDEO]

Rama sërish thirrje për ekselentët: Aplikoni për punë [VIDEO]

Publikuar më: 14:27 03-09-2019

Kryeministri Edi Rama përmes një video-mesazhi në faqen e tij të Facebook, u ka bën thirrje të gjithëve atyre që kanë mbaruar studimet me rezultate të larta të aplikojnë për punë.

“Gati për një tjetër prurje të re në administratë”,shkruan Rama duke theksuar se këtë herë rrezja shtrihet deri tek ekselentët e vitit 2015.

Statusi i Ramës

THIRRJA E DYTE për punësimin e ekselentëve u çel sot
Një tjetër mundësi për më të mirët, që të punojnë në administratën shtetërore, vetëm në bazë të meritës Pas rezultatit pozitiv shumë inkurajues të Thirrjes së Parë, gati për një tjetër prurje të re në administratë dhe këtë herë duke e shtrirë rrezen deri tek ekselentët e vitit 2015
#PaktipërUniversitetin
#ShqipëriaqëDuam

Article Logic
Execution time: 0.008430004119873