INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rama mesazh Rirës, 'Pas 30 qershorit do jesh me beben me kohë të plotë'

Rama mesazh Rirës, 'Pas 30 qershorit do jesh me beben me kohë të plotë'

Publikuar më: 12:07 02-04-2019

Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira, nuk mori pjesë sot në një aktivitet të kryeministrit Edi Rama në Rrajc për shkak se vetëm pak ditë më parë ajo solli në jetë vajzën e saj të dytë. Kjo u tha dhe nga Kryeministri, ndërsa e shinjetoi Miranda Rirën, e cila është përfaqësuese e LSI-së.

“Jam i keqardhur për mungesën e kryetares së Bashkisë por arsyeja e mungesës është e gëzueshme. I uroj edhe 100 bebes së sapolindur të Mirandës dhe kam besim dhe bindje se do ti krijojmë të gjitha mundësitë Mirandës që të fokusohet më shumë te bebja pas 30 qershorit”, tha Rama.

Article Logic
Execution time: 0.0033478736877441