INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Qëllohet me plumb në kokë i riu tek tek ''Myslym Shyri''

Qëllohet me plumb në kokë i riu tek tek ''Myslym Shyri''

Publikuar më: 15:54 22-08-2019

Një djalë i ri është qëllua me armë në zonën më të frekuentuar në Tiranë në rrugën ‘’Myslym Shyri’’. Mësohet se plumbi i ka depërtuar në kokë. Për momentin ai është gjallë dhe sapo kanë dalë informacione në lidhje me gjendjen e tij shëndetsore.

Ai është dërguar në Spitalin e Traumës për mjekim të specializuar. I plagosuri ka marrë plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia nuk e ka identifikuar të plagosurin dhe për ngjarjen e rëndë po merr në pyetje disa persona. I plagosuri po kalonte në rrugë dhe është qëlluar papritur me armë zjarri. Dyshimet e para flasin për një atentat.

 

Qëllohet me plumb në kokë i riu tek tek Myslym Shyri

 

Një djalë i ri është qëllua me armë në zonën më të frekuentuar në Tiranë në rrugën ‘’Myslym Shyri’’. Mësohet se plumbi i ka depërtuar në kokë. Për momentin ai është gjallë dhe sapo kanë dalë informacione në lidhje me gjendjen e tij shëndetsore.

Ai është dërguar në Spitalin e Traumës për mjekim të specializuar. I plagosuri ka marrë plumb në kokë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia nuk e ka identifikuar të plagosurin dhe për ngjarjen e rëndë po merr në pyetje disa persona.

I plagosuri po kalonte në rrugë dhe është qëlluar papritur me armë zjarri. Dyshimet e para flasin për një atentat.

Article Logic
Execution time: 0.0032858848571777