INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Puthje apo seks në takimin e parë? E dashura e përfolur e MAJK përgjigjet TROÇ, ja si do reagonte nëse ai do i propozonte për martesë

Puthje apo seks në takimin e parë? E dashura e përfolur e MAJK përgjigjet TROÇ, ja si do reagonte nëse ai do i propozonte për martesë

Publikuar më: 12:31 30-12-2020

Miss Kosova, Blerta Veseli është përfolur për një romancë me këngëtarin Majk. Raportohet se këngëtari e la brenda natës bukuroshen kosovare dhe u rikthye në krahët e nënës së djalit të tij, Majlinda Zekës.

Megjithatë asnjëri prej tyre nuk i kanë pranuar thashethemet se mes tyre kishte një lidhje. Gjatë një interviste për “After Party”, Miss Kosova riktheksoi edhe njëherë se aktualisht është single.

 Ajo u shpreh se në takimin e parë me një mashkull nuk do shkëmbente as puthje dhe s’do të kryente as marrëdhënie seksuale, teksa pranoi se i pëlqen seksi i zjarrtë dhe të bërit dashuri me përqafime.

 Pyetjes nëse partneri i saj ideal është këngëtar apo model, ajo iu përgjigj: “Politikan.”

Ndërsa tregoi sesi do reagonte nëse Majk do t’i propozonte për martesë.

 Pjesë nga intervista:

Në një lidhje apo single?

Blerta Veseli: Single

Nuse në Kosovë apo në Shqipëri?

Blerta Veseli: Kërrkund

Partneri ideal, këngëtar apo model?

Blerta Veseli: Politikan

Majk apo Maitre Gims?

Blerta Veseli: Të dy

Puthje apo seks në takimin e parë?

Blerta Veseli: Asnjërën

Dashuri me përqafime apo seks i zjarrtë

Blerta Veseli: Të dyja

Plotëso fjalinë: Nëse do isha ish i dashuri im do i thoja vetes …

Blerta Veseli: Që jam akoma shumë e bukur

Nëse Majk do të propozonte për martesë reagimi im do ishte …

Blerta Veseli: Nuk merremi me martesa e kështu gjërash

Nëse ideali po më sheh tani i them

Blerta Veseli: Skam cfarë ti them

Article Logic
Execution time: 0.003303050994873