INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Publikohen pamjet e reja të 'Peaky Blinders 5'

Publikohen pamjet e reja të 'Peaky Blinders 5'

Publikuar më: 12:24 31-07-2019

“Peaky Blinders 5” nuk ka akoma një datë premiere por ka një trailer, që u shpërnda nga BBC One.

Në klip parashikohet fillimi i një faze vendimtare në historinë evropiane: në fillimin e viteve ‘30, Kontinenti i Vjetër është terren jashtëzakonisht pjellor për lindjen e lëvizjeve nacionaliste.

Dhe është pikërisht nga radhët e partisë fashiste britanike arrin ai që, nga traileri, duket sikur është kundërshtari i radhës i Tommy Shelby.

35yge4thjnobl.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034029483795166